Форум wiki4pets - Угода про реєстрацію

Не зважаючи на той факт, що ви намагаємося редагувати або вилучати будь-які повідомлення, що містять неналежний, сексуально орієнтований, образливий, агресивний, паплюжливий або загрозливий контент, контент який може стосуватися приватності особи, або іншим чином порушувати закони, ми не можемо перевіряти кожне повідомлення на форумі. В рамках цього, ви погоджуєтесь, що всі повідомлення, яку публікуються на цьому форумі, виражають виключно думки та погляди авторів таких повідомлень і не мають нічого спільного з позицією адміністрації форуму. Таким чином, форум не несе жодної відповідальності та не може бути притягнений до відповідальності за будь-яку повідомлення, які публікуються на форумі. Ми не можемо поручитися чи гарантувати точність та повноту кожного повідомлення.

Реєструючись на даному форумі, ви даєте свою згоду, що ви не будете публікувати матеріали, які є завідомо неправдивими, неточними, образливими, ненависницькими, що мають характер переслідування, сексуально орієнтований, погрозливий або такий, що порушує приватність особи, або будь-який матеріал, що може порушувати відповідне законодавство.

Порушення чинних правил може призвести до видалення вашого облікового запису, його призупинення або повної заборони доступу до цього форуму. Ваша IP-адреса фіксується при публікації кожного посту, який робите на цьому форумі, і при необхідності може бути отримана адміністратором форуму. Ви даєте згоду, що адміністрація форуму має право та можливість видаляти, редагувати або блокувати будь-які облікові записи та/або повідомлення в будь-який час у випадку коли вона буде вважати це доречним. Ви також погоджуєтесь, що будь-яка інформація, яку ви вводите на форумі, зберігається в базі даних форуму, а на вашому комп'ютері зберігаються файли cookies, в яких міститься ваша інформація про вхід до облікового запису.

Будь-яка інформація, яку ви надаєте на цьому форумі, не буде передана третім сторонам без вашої повної згоди, але адміністрація форуму не несе відповідальності за будь-які спроби злому чи технічні збої, під час яких можуть відбутися порушення приватності ваших даних.

Продовжуючи процес реєстрації ви даєте свою згоду із зазначеними вище правилами та будь-якими іншими правилами, які будуть визначені адміністрацією форуму.